Kalender

Kalender HSV

Agenda

December 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 december
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Marc
    Dynamisch Marc
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 2 december
zaterdag 3 december
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 4 december
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 5 december
dinsdag 6 december
  • Hele dag Sint-Nicolaas
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 7 december
donderdag 8 december
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 9 december
zaterdag 10 december
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 11 december
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 12 december
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 13 december
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 14 december
donderdag 15 december
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Marc
    Dynamisch Marc
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 16 december
zaterdag 17 december
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 18 december
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 19 december
dinsdag 20 december
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 21 december
donderdag 22 december
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 23 december
  • Hele dag GESLOTEN
zaterdag 24 december
  • Hele dag GESLOTEN
zondag 25 december
  • Hele dag Eerste Kerstdag
  • GESLOTEN
maandag 26 december
  • Hele dag GESLOTEN
dinsdag 27 december
  • Hele dag GESLOTEN
woensdag 28 december
  • Hele dag GESLOTEN
donderdag 29 december
  • Hele dag GESLOTEN
vrijdag 30 december
  • Hele dag GESLOTEN
zaterdag 31 december
  • Hele dag GESLOTEN
  • Oudejaarsavond

Januari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 januari
  • Hele dag GESLOTEN
  • Nieuwjaarsdag
maandag 2 januari
  • Hele dag GESLOTEN
dinsdag 3 januari
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 6 januari
  • Hele dag Driekoningen
zaterdag 7 januari
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 8 januari
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 9 januari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 10 januari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 11 januari
donderdag 12 januari
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 13 januari
zaterdag 14 januari
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 15 januari
  • 09:00 – 18:00 Rurger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 16 januari
dinsdag 17 januari
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 18 januari
donderdag 19 januari
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 20 januari
zaterdag 21 januari
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 22 januari
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 23 januari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 24 januari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 25 januari
donderdag 26 januari
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 27 januari
zaterdag 28 januari
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 29 januari
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 30 januari
dinsdag 31 januari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 februari
donderdag 2 februari
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 februari
zaterdag 4 februari
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 5 februari
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 6 februari
dinsdag 7 februari
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 februari
donderdag 9 februari
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 februari
zaterdag 11 februari
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 12 februari
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 13 februari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 14 februari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 15 februari
donderdag 16 februari
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 februari
zaterdag 18 februari
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 19 februari
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 20 februari
dinsdag 21 februari
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 februari
donderdag 23 februari
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 februari
zaterdag 25 februari
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 26 februari
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 27 februari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 28 februari
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 maart
donderdag 2 maart
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 maart
zaterdag 4 maart
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 5 maart
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 6 maart
dinsdag 7 maart
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 maart
donderdag 9 maart
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 maart
zaterdag 11 maart
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 12 maart
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 13 maart
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 14 maart
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 15 maart
donderdag 16 maart
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 maart
zaterdag 18 maart
  • 13:00 – 23:00 Rutger
zondag 19 maart
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 20 maart
dinsdag 21 maart
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 maart
donderdag 23 maart
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 maart
zaterdag 25 maart
  • 13:00 – 13:30 Geert
zondag 26 maart
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 27 maart
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 28 maart
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 29 maart
donderdag 30 maart
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 31 maart

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 april
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 2 april
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 3 april
dinsdag 4 april
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 5 april
donderdag 6 april
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 april
  • Hele dag Goede Vrijdag
zaterdag 8 april
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 9 april
  • Hele dag Eerste Paasdag
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 10 april
  • Hele dag Tweede Paasdag
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 11 april
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 12 april
donderdag 13 april
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 april
zaterdag 15 april
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 16 april
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 17 april
dinsdag 18 april
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 19 april
donderdag 20 april
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 april
zaterdag 22 april
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 23 april
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 24 april
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 25 april
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 26 april
donderdag 27 april
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 april
zaterdag 29 april
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 30 april
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 mei
  • Hele dag Dag van de Arbeid
dinsdag 2 mei
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 3 mei
donderdag 4 mei
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 5 mei
zaterdag 6 mei
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 7 mei
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 8 mei
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 9 mei
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 10 mei
donderdag 11 mei
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 12 mei
zaterdag 13 mei
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 14 mei
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 15 mei
dinsdag 16 mei
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 17 mei
donderdag 18 mei
  • Hele dag Hemelvaartsdag
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 19 mei
zaterdag 20 mei
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 21 mei
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 22 mei
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 23 mei
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 24 mei
donderdag 25 mei
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 26 mei
zaterdag 27 mei
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 28 mei
  • Hele dag Pinksteren
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 29 mei
  • Hele dag Tweede Pinksterdag
dinsdag 30 mei
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 31 mei

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 juni
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 4 juni
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 11 juni
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 12 juni
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 13 juni
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 14 juni
donderdag 15 juni
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 18 juni
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 21 juni
donderdag 22 juni
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 25 juni
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 26 juni
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 27 juni
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 30 juni

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 juli
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 2 juli
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 9 juli
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 10 juli
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 11 juli
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 16 juli
  • Hele dag
  • 09:00 – 18:00 Rurger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 juli
  • Hele dag Nationale feestdag
zaterdag 22 juli
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 23 juli
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 24 juli
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 25 juli
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 30 juli
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 31 juli

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 augustus
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 6 augustus
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 13 augustus
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 14 augustus
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 15 augustus
  • Hele dag Maria-Tenhemelopneming
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 20 augustus
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 27 augustus
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 28 augustus
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 29 augustus
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks

September 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 3 september
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 4 september
dinsdag 5 september
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 6 september
donderdag 7 september
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 10 september
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 11 september
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 12 september
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 13 september
donderdag 14 september
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 17 september
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 18 september
dinsdag 19 september
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 20 september
donderdag 21 september
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 24 september
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 25 september
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 26 september
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 27 september
donderdag 28 september
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september
  • 13:00 – 18:00 Rutger

Oktober 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 oktober
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 2 oktober
dinsdag 3 oktober
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 4 oktober
donderdag 5 oktober
  • 18:00 – 21:00 EXAMEN FROS
    EXAMEN FROS
    18:00 – 21:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 6 oktober
zaterdag 7 oktober
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 8 oktober
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 9 oktober
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 10 oktober
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 11 oktober
donderdag 12 oktober
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 13 oktober
zaterdag 14 oktober
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 15 oktober
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 16 oktober
dinsdag 17 oktober
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 18 oktober
donderdag 19 oktober
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 20 oktober
zaterdag 21 oktober
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 22 oktober
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 23 oktober
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 24 oktober
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 25 oktober
donderdag 26 oktober
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 27 oktober
zaterdag 28 oktober
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 29 oktober
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 30 oktober
dinsdag 31 oktober
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks

November 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 november
  • Hele dag Allerheiligen
donderdag 2 november
  • Hele dag Dodenherdenking
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 november
zaterdag 4 november
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 5 november
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 6 november
dinsdag 7 november
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 november
donderdag 9 november
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 november
zaterdag 11 november
  • Hele dag Wapenstilstandsdag 1918
zondag 12 november
  • 09:00 – 18:00 Geert & Yoke
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 13 november
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    LVR & Dynamisch 50 m Joeri & Filip
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 20:00 Opleiding Dynamisch
    Opleiding Dynamisch
    18:00 – 20:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 14 november
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Opleiding PSKM / Funshoot
    Opleiding PSKM / Funshoot
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 15 november
  • Hele dag Koningsfeest
donderdag 16 november
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 november
zaterdag 18 november
  • 13:00 – 18:00 Rutger
zondag 19 november
  • 09:00 – 18:00 Rutger
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 20 november
dinsdag 21 november
  • 18:00 – 22:00 Dynamisch Cedric
    Dynamisch Cedric
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 november
donderdag 23 november
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 november
zaterdag 25 november
  • 13:00 – 18:00 Geert
zondag 26 november
  • 09:00 – 14:00 Tom
    Tom
    09:00 – 14:00
    Herhaalt zich wekelijks
maandag 27 november
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
dinsdag 28 november
  • 18:00 – 22:00 Geert & Yoke
    Geert & Yoke
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 20:00 – 22:00 Funshoot Chris & Co
    Funshoot Chris & Co
    20:00 – 22:00
    Herhaalt zich maandelijks
woensdag 29 november
donderdag 30 november
  • 18:00 – 22:00 Rutger
    Rutger
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 18:00 – 22:00 Tom
    Tom
    18:00 – 22:00
    Herhaalt zich wekelijks